Jörgen Gario UNOM Tour Dates – Live SHOWS!

Upcoming:

19 juni – 13:00 – Holland Festival – Amsterdam – online premiere

26 juni – 20:30 – Pakhuis de Zwijger – Amsterdam – online performance

Verleden:

27 feb – Climate Clean Up met Digest the Future – Tolhuistuin – Amsterdam

14 feb – Valentuin met Wordbites – Tolhuistuin – Amsterdam

6 feb – van Abbe Museum – Positions 5 – Eindhoven

16 jan – Wereldmuseum – Opening Identities – Rotterdam

2019:

12 dec – Taal voor Eenzaamheid presentatie – Framer Framed – Amsterdam

10 dec – Schrijverscentrale bijeemkomst (besloten) – Metaal Kathedraal – Utrecht

7 dec – Freedom Lecture: Dieudonne Gakire – De Balie – Amsterdam

2 dec – Seminar UVA (besloten) – Volkshotel –  Amsterdam

30 nov – Dj set – van Abbe Museum – Eindhoven

8 nov – Pieterskerk – Utrecht

7 nov – Room service met Wordbites- Wageningen

26 okt – Brainwash Festival met Simone van Saarloos – Amsterdam

14 okt – Being Black in Europe – De Balie – Amsterdam

11 okt – Read My World – Amsterdam

9 en 10 okt – Fractured Memory van Ogutu Muraya – After Europe Festival – SophienSaele Berlijn – Duitsland

3 okt – met Quinsy Gario en Glenda Martinus – Göteborgs Konsthall – Zweden

26 sept – Spoken Art Community met Worbites – Utrecht

20, 21 en 22 sept – Chefyoga.nl – Ameland

14 sept – Zing Nederlands met mij – Utrecht

8 sept – Noorderpark Festival met Sjaan Flikweert en Mirte Hartland – Amsterdam

6 sept – Invisible Man exhibition – Nieuwe Vide – Haarlem

22 aug – met Worbites – Wolvenplein – Utrecht

12 t/m 16 aug – Camp Cushy 2019 – Watershed – Eindhoven

13 juli – Building Conversation – Mosveld – Amsterdam

5, 6 en 7 juli – Festival D’er Aa met Wordbites en Mirte Hartland – De Esch

28, 29, 30 juni – Sites of Memory – Amsterdam

28 juni – Building Conversation – Mosveld – Amsterdam

27 juni – Sites of Memory – Amsterdam

21, 22, 23 juni – Sites of Memory – Amsterdam

21 juni – Building Conversation – Mosveld – Amsterdam

14 juni – Opening Oerol – Westerkeyn (expo in De Barn + optreden met Eilandkinderen en Wordbites) + De Betonning – Terschelling

9 juni – Woorden Worden Zinnen – Tolhuistuin – Amsterdam

6 juni – Woorden Worden Zinnen- Paard – Den haag

1 juni – Building Conversation – Amsterdam

31 mei – Building Conversation – Javaplein – Amsterdam

5 mei – Bevrijdingsvestival met Wordbites – Groningen

3 mei – Building Conversation – Amsterdam

21 april – Reading Gilgamesh Granate on Tour – Luxor – Zutphen

14 april – Go West Molen de Ster – Utrecht

31 maart – Reading Gilgamesh Granate on Tour  – Podium Mozaiek – Amsterdam

29 maart –  Reading Gilgamesh Granate on Tour – Drents Museum – Assen

8 feb – Building conversation – Javaplein – Amsterdam

1 feb – Building conversation – Javaplein  – Amsterdam

3 feb – Rreuring – Podium Mozaiek – Amsterdam

29 jan – De Week van het Vergeten Kind – Uitreiking Hartenhuis Award – Vondelkerk – Amsterdam

26 jan – Footprints Festival met Poetry Circle – Tivoli – Utrecht

25 jan – Art Harder – T’s Bar – Amsterdam

22 jan – Onder Amsterdamers -De Balie – Amsterdam

2018:

21 dec – Atlantis context programmaFrascati

18 dec –  met SOS Earth 99%  Podium Mozaiek – Amsterdam

8 dec – Cultuurcafe – Breukelen

30 nov – Stukafest met Wordbites – Utrecht

21 nov – Fiducie Spoken Art Community – Utrecht

7 nov – met Wordbites – Amsterdam (besloten voorstelling)

3 nov – Framer Framed – Museumnacht met Poetry Circle – Amsterdam

1 nov – Uitreiking Cultuurprijs – Watershed – Eindhoven

26 okt – Perdu – Amsterdam

24 en 25 okt – Seminar Anti Colonial Records – Berlijn (Duistland)

12 okt – Onuitgesproken – Eindhoven

7 okt – 10e Geert Groote Dag met Wordbites  – Deventer

6 okt –  Archeologiedagen – Rijksmuseum – Leiden

28 sept – Skimerjun Festival 2018 – It Damshûs – Nij Beets

21 / 23 sept – workshops – Chefyoga – Ameland

16 sept – Poetry at Sea – Scheveningen

25 t/m 31 aug – Camp Cushy – Eindhoven

11 en 12 aug – Chefyoga – Ameland

5 t/m 10 Aug – met SOS Earth 99% – De parade – Utrecht

18 en 19 juli – Woordenwandeling met Wordbites – podium vlieland – vlieland

14 en 15 juli – Hongerige wolf festival 

13 juli – Nellestein got Talent – Amsterdam

3 en 4 juli – Sites of Memory 2018 – Roots Festival – Amsterdam

30 juni – BAK met Quinsy Gario – Utrecht

22, 23 en 24 juni – Sites of Memory 2018 – Roots Festival – Amsterdam

18 juni – www.aliciadocumentaire.nl – Nijmegen

16 en 17 juni – voor Sites of Memory op Oerol – De Betonning- Terschelling

13 juni – Woordenwandeling met Mirte Hartland en Wordbites – Broei – Utrecht

10 juni – Zomer in de Mare festival met Wordbites – Alkmaar

9 juni – Mandala Festival

30 mei – met SOS Earth 99% – Maas Podium – Rotterdam

19 mei – met Quinsy Gario kunstenfestivaldesarts – Brussel – België

17 mei – met SOS Earth 99% – Corrosia Theater – Almere

26 april – www.aliciadocumentaire.nl – Groninger Forum – Groningen

4 april – Woordenwandeling met Mirte Hartland en Wordbites – Broei – Utrecht

30 maart – ART Harder – Amsterdam

18 maart – Stichting Grenate – Amsterdam

1 feb – Museum tot Zover – Amsterdam

22 jan – LKCA – Utrecht

2017:

21 dec – Finissage Ruben Cabenda & Annemarie Daniel – Galerie 23 – Amsterdam

20 dec – met Wordbites – Bibliotheek – Gouda

10 dec – Verso – Mezrab – Amsterdam

9 dec – Amsterdamse Buurt Film Festival – OBA – Amsterdam

23 nov – Vloed – Constructieve journalistiek Windesheim – Zwolle

4 nov – Museumnacht met Poetry Circle- Amsterdam

26 okt – Bibliotheek Venlo met Wordbites – Venlo

18 okt – met SOS Earth 99% – Concordia – Enshede

17/ 19 okt – met SOS Earth 99% – Stadskantoor – Utrecht

7 okt – Met Quinsy Gario – BAK – Utrecht

27 sept – Rabo Open Stage – Tivoli Vredenburg – Utrecht

6 sept – Studio K – Amsterdam

19 aug – Bewonersdag De Vliet – Breda

9/10/11/12 &13 aug – met Wordbites – Horizontoer – Wadden eilanden

29 jul – Mid Zomer – Leuven – België

6 jul – Taste of Music – Radio show

1 jul – Labyrinth Poetry night – Amsterdam

21/22/23/24 & 25 juni – Sites of Memory Oost – Amsterdam

16 & 17 jun – Oerol with Quinsy Gario – Terschelling

14 jun – Poetry & Musica – Einde van de Wereld – Amsterdam

9, 10 &11 jun – ChefYoga.nl Retreat – Ameland

1 & 2 jun – Slow with Quinsy Gario -Royal Flemish Theater Brussel – Belgium

20 & 21 mei – ChefYoga.nl Retreat – Ameland

19 mei – Museumnacht – Leiden

7 mei – Start – NPO1 Radio –  Hilversum

27 apr – Koninginnendag met Mirte Hartland – Trammenland NDSM

22 apr – Sound waves – Labyrinth – Amsterdam

7 apr – Lost and Found – Hugo Olijfveldhuis – Amsterdam

31 mar/1 &2 apr  – ChefYoga.nl Retreat – Ameland

18 mar – Debutantenbal 2017 – De Balie – Amsterdam

15mar – Woordbites – Broei – Utrecht

11 mar – Ode aan Biggie – Oostbloktheater – Amsterdam

4 mar – Mareille Yoga – Volkshotel – Amsterdam

25  feb  –  Denise Kunstenaarsclub –  Perdu – Amsterdam

21 jan – Denise Kunstenaarsclub –  Radio Aalsmeer – the Beach Aalsmeer

13 jan – Soundwaves Poetry and Beats -Laberinth Global Soulfood – Amsterdam

2016:

13 dec – Pan African Space Station – OBA – Amsterdam

6 nov – Cafe Langereis – Amsterdam

6 nov – Lector-  De Duif –  Amsterdam

5 nov – MuseumNacht – Heesterveld – Amsterdam

2 nov – Debat: Cultureel Kapitaal – LKC –  Den Haag

27 oct – Reuring Poetry Circle Nowhere – Podium Mozaiek – Amsterdam

6/7 oct – “PAPI” Compagnietheater – Afrovibes – Amsterdam

1 oct – Afrovibes – Rotterdam

23/24 /25 sept – ChefYoga.nl Retreat – Ameland

18 sept – Denise’s Dichters Club – Perdu – Amsterdam

11 sept – Sunday Assembly Breinbrekers – Amsterdam

9 sept – Metro Movies –  Heesterveld – Amsterdam

24 aug – 1e vooronde Grote Prijs van Nederland – Lido Holland Casino

20 aug t/m 23 aug – De Parade Amsterdam

2 aug t/m 7 aug – De Parade Utrecht

4 juli t/m  18 juli – Liverpool – Edingburgh project –  The United Kingdom

3 july – Block Jam – Groningen

24 june- Gedichtendag -Denise Dichters Club – Amsterdam

22 june – Simplon – Groningen

19 june – ABC Treehouse – Amsterdam

16 june – Project Passionfruit -Mus op ‘t dak – Breda

27 may – Cocktails en Lulverhalen – van Gogh Museum – Amsterdam

20 may – “Treaties and Gifts of Shifting Wills” – Het Nieuwe Instituut – Rotterdam

5 may – Tropen museum – Me Amsterdam

22 april – Solo Set – Hostel Room – Rotterdam

19 april – Theater Kikker – Utrecht – “Hoe Doe je Aangifte 770 mensen “Fringe Festival

17 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills”- Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

16 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills”- Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

15 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills”- Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

14 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills”- Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

13 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills”- Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

12 april – “Treaties and Gifts of Shifting Wills” – Reset  –  Royal Arts academy of the Hague – Salon del Mobile – Milan – Italy

2 april – ArtsCape festival – ArtsCape – Capetown – South Africa

30 mar – BlahBlahBar – Capetown – South Africa

29 mar – Grounding Sessions – Tagore’s – Capetown – South Africa

28 mar – Poetry Off the Wall – Capetown – South Africa

26 mar – KKnK – Oudtshoorn – South Africa

25 mar – KKnK – Oudtshoorn – South Africa

24 mar – KKnK – Oudtshoorn – South Africa

22 mar – Grounding Sessions – Tagore’s – Capetown – South Africa

19 mar – Generator Hostel opening – Amsterdam

25 feb – De Harmonies – De Support act with Mirte Hartland – OT301 – Amsterdam

24 feb – StukaFest – Maastricht

14 feb -Alfabet Soep – Rotterdam –

5 feb – SWAN – Noorderparkkamer – Amsterdam

3 feb – Stukafest – Amsterdam

28 jan – Aimiro Pop up Cafe – Amsterdam

22 jan – Cultuurnacht met PC013 – Breda

17 jan – Stadsschouwburg – Amsterdam

16 jan – Cafe “t Sluisje – Amsterdam

2015:

28 dec – Bar Bukowski – 20:00

23 dec – Yoga Marielle – 19:00

17 dec – Surinameplein – Huiskamer Concert – Amsterdam

12 dec – Kerst Gevoel – PO Zuidoost -Amsterdam Zuidoost

10 dec – Amnesty Schrijfmarathon – Amsterdam

1 dec – Bijlmer Boekt – Amsterdam – 20:00

27 nov – Nacht van de Rechtstaat – Felix Meritis, Amsterdam -19:30

15 nov – Salon op de Dijk – Amsterdam – 14:00

15 nov –  De Duif – Amsterdam – 9:00

14 nov – support act for “Mr. Brand” – Podium Mozaiek, Amsterdam – 20:00

7 nov – MuseumNacht in StadsArchief – Amsterdam  – 19:00

6 nov – Cafe Skek – Amsterdam – 19:00

15 okt – Nieuwe Anita – Rufus Kain Ontketent

8 okt – Jazz N Words – Leuven – Belgium – 20:00

3 okt – Read My World – Tolhuistuin – Amsterdam – 19:00

27 sept – Boek Presentatie Tesa Leuwsha – Vereniging Ons Suriname – 16:00

26 sept – Opening Oosterpark – Amsterdam – 14:00

26 sept –Ruwe Diamant Festival – CineTol  – 19:00

19 sept – Het ManiFeest – Cafe Cox – Amsterdam – 22:00

19 sept – Film aan de Gaasperplas – Amsterdam – 19:00

10 sept – Aimiro – Gorontalostraat 47, Amsterdam – 20:00

5 sept – Dag van Duizend Culturen- CBK Zuidoost – 14:00

23 aug – Here It – Cafe The Zen – Amsterdam – 20:00

21 aug – Late Night Music – Camping Zeeburg – Amsterdam – 22:30

15 aug –Muziek bij Oma Ietje – 20:00

14 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam – 18:00

13 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam -18:00

12 aug – Grab the MIC – ZomerFabriek – Antwerp -Belgium – 20:00

11 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam – 18:00

10 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam – 18:00

9 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam – 18:00

8 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam – 18:00

7 aug – Poetry Circle op de Parade Amsterdam 2015 – 18:00

5 july – New Attraction Blok Jam – Groningen – 13:00

4 july –  New Attraction Blok Jam – Groningen – 16:00

20 june – Parade Rotterdam

19 june – Parade Rotterdam

18 june – Parade Rotterdam

14 june –  Poetry in The Grass – 14:00

31 may – Sprakuhloos  – 14:00/Poet Jones en Friends – Bar Jones – 19:00

6-9 june – Berlin – European Workshop Project with Correctional facilities

28 may – Handshake festival – 18:00

23 may – Tongues of Fire Festival – Ruigoord Landjuweel – 19:30

5 may – Freedom Celebration Dinner – De Nieuwe Liefde – 18:00

2 may – Slow Burner Theater Presentation – Lindengracht 93 – 16:00

3 april – Circle Session – Nowhere – 20:30

1 april – Camping Zeeburg – 22:30

31 mar – Circle Session 050 – Simplon – 20:00

28 mar – Black Love Workshop – Wijk Huis Het Anker – 20:00

21 mar – B-day – private Party – Germany

8 mar  – Old School – Zondagskinderen – 15:00

28 feb  – Old School – Poezie for Dinner //Blackanomics – WijkHuis het Anker

22 feb  – Kapitein Zeppos – Sotrytelling Masque

22 feb  – Catta Pop Up Exibition

14 feb  – Oostblok Theater – Oostblock Party

7 feb    – Museum Square- We Are Here Protest // Aimiro Ethopian Newspaper

29 jan – Perdu (Dichters Marathon)

24 jan – Cafe Skek

14 jan – Cafe Skek

One thought on “Jörgen Gario UNOM Tour Dates – Live SHOWS!

  1. We genoten van je optreden op Terschelling tijdens de Horizontour. We houden in de gaten wanneer je weer optreed in de buurt b.v. volgend jaar Oerol. De groeten van Gerard en Marian.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s